Jeśli jesteśmy zarządcą ogromnych magazynów, to na pewno jesteśmy świadomi tego, z jakimi wyzwaniami jesteśmy zmuszeni się zmierzać dość często.

firma - odzwierciedlenie

Autor: Andreas Trojak
Źródło: http://www.flickr.com

mieszkanie - landszaft

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z nich jest sposób ogrzania tych wielkich przestrzeni. A jak wszyscy wiedzą – w naszym kraju sezon grzewczy bywa dosyć długi.
Jeśli gdzieś za miastem posiadamy znaczną liczbę magazynów, gdzie każdego dnia przywożone i wywożone bywają różne rzeczy, to na pewno zatrudniona jest tam ogromna grupa ludzi. Mimo tego, iż hale posiadają ściany i dach, to zimą i tak jest tam bardzo zimno. Wobec tego trzeba ogrzać wnętrze. Jeśli magazyny same w sobie posiadają nieprzystosowaną pod centralne ogrzewanie konstrukcję, to nie będziemy w stanie go tam założyć. Wówczas należy pomyśleć o innym wyjściu z sytuacji. Nagrzewnica (zobacz: nagrzewnica powietrza) może być świetnym pomysłem. Te przemysłowe bywają doprawdy duże i wydajne. Przy ich pomocy będziemy w stanie ogrzać wielką powierzchnię. oczywiście, nie będzie tak ciepło jak w mieszkaniu, ale większość pracowników w tak ogromnych magazynach i tak pracuje w kombinezonach albo firmowych polarach. Nagrzewnica (zobacz: nagrzewnica na drewno) może być na prąd albo gaz. Warto kupić takie urządzenia, które posiadają certyfikat jakości. Dzięki temu będziemy pewni, że ich używanie jest bezpieczne. Nagrzewnice muszą być wydajne i dosyć niedrogie w utrzymaniu. Nie powinny się także same zbytnio nagrzewać.

Całe ciepło muszą oddawać na zewnątrz, a nie kumulować w sobie. Ich założeniu również nie może być nazbyt skomplikowany. Jeżeli jest to dla nas ważne, to mamy możliwość też zwrócić uwagę na głośność ich pracy.

Post Author: admin