Gdy decydujemy się na zakup nowego mieszkania należy wybrać nade wszystko dobrego developera. Trzeba najpierw sprawdzić w jaki sposób inwestor realizuje postanowienia deweloperskiej ustawy oraz czy pomaga interesantom z formalnościami, które związane są z kredytowaniem.

drzwi do domu

Autor: Paul Flint & Company
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba także sprawdzić co może on zaproponować interesantom poza samym mieszkaniem.

Kiedy wybierzemy lokum, to nim odbierzemy klucze expro klucze oferowane przez pronar jest to niezwykle długa droga. Dlatego należy uzbroić się w opanowanie i sprawdzić starannie oferty, które ma dany deweloper. Może się okazać tak, że u jednego przemysłowca jakieś rozwiązanie jest w standardzie, a u drugiego jest to w sferze bardzo odległych planów. Dobrze jest zapytać dewelopera co nasze wyśnione mieszkanie ma wliczone w koszt, a za jakie rozwiązania trzeba będzie dopłacić. Jeśli sprawdzamy developera musimy brać pod uwagę to, jak dopomaga swym interesantom w staraniach o hipoteczny kredyt. Tego typu relacja nie może się ograniczać tylko do przekazania bankom wszystkich dokumentów inwestycyjnych. Deweloper powinien swym klientom udostępnić również listę banków oraz doradców kredytowych. Dzięki temu, że deweloper posiada podpisane umowy z konkretnymi bankami, Interesanci mogą uzyskać korzystniejsze warunki kredytowania.
Ważną kwestią przy wybieraniu dewelopera jest również taka kwestia, czy taki deweloper dba o swego mieszkańca również po zakupie domu. Kupno domu jest to przeważnie bardzo duży nakład pieniężny, który zazwyczaj finansowany jest przez kredyt, który wzięty jest na 20-30 lat. Miesięczna rata jest dla każdego znacznym obciążeniem i dlatego całościowe wyposażenie domu odkładane jest na późniejszy plan.

Program rabatowy, który oferowany jest przez deweloperów swym mieszkańcom, daje możliwość kupna sprzętu AGD oraz RTV a także mebli, płytek czy oferuje świadczenia wykończeniowe w bardzo atrakcyjnych cenach.

Post Author: admin