Współczesne systemy ogrodzeń to ogrodzenia, których wypełnienie zostało wykonane z aluminium. Wykorzystanie tego półproduktu pozwala kreować oryginalne ogrodzenia, o niepospolitych układach, jakie znakomicie pasują do dzisiejszych obiektów. Nowoczesne ogrodzenia systemowe wyróżniają się modernistycznym designem, dzięki czemu znajdują wykorzystanie tak na prywatnych posiadłościach, jaki też przy budowlach użyteczności publicznej. Płoty w nowoczesnym stylu rewelacyjnie podkreślają nowoczesny styl współczesnych konstrukcji. Przy tym są solidne a także łatwe w montażu. Zastosowane technologie pozwalają na ustawienie konstrukcji nawet na terytoriach pochyłych.

panele ogrodzeniowe

Autor: Armcon Precast
Źródło: http://www.flickr.com

Płoty panelowe cechują się łatwym oraz szybkim składaniem, znaczną odpornością a także bardzo dobrym zabezpieczeniem przeciwrdzewnym. Wszystkie elementy zrobione są z metalu wysokiej jakości oraz podlegają procesowi cynkowania ogniowego.W procesie cynkowania (kąpieli w płynnym cynku o temp. 460 stopni C) zachodzi na nawierzchni cynkowanego fragmentu zjawisko dyfuzji, tzn. stal i cynk tworzą łączną powłokę stopową, na której odkłada się jeszcze tzw. warstwa czystego cynku. Powłoką stopowa sprawia, iż powłoka cynku jest nierozdzielnie związana ze stalowym podkładem. Dodatkowo producenci ogrodzeń oferują malowanie ogrodzenia elektrostatycznie proszkowymi lakierami. Osiągalna cena oraz wysokie walory estetyczne mają wpływ na coraz większą popularność ogrodzeń tego typu. Więcej na anotis.com.pl

ogrodzenia

Autor: Yosuke Watanabe
Źródło: http://www.flickr.com

Ogrodzenia systemowe to konstrukcje wykonane z drutu. Zastosowany do tego celu surowiec odznacza się wysoką jakością a także dodatkową powłoką antykorozyjną. Oferowane przez wytwórców systemowe ogrodzenia składają się na gęstą siatkę, jaka zapewnia wysoką wytrzymałość i sztywność. Dodatkowo wyróżnia je wysoka jakość warstwy lakierniczej, dzięki czemu płoty zachowują schludny wygląd na dłużej. Lekka forma ogrodzeń panelowych zapewnia montaż nawet na obszarach usytuowanych na wzgórkach. Stylowy wygląd pozwala na wykorzystanie tych rozwiązań w przestrzeniach publicznych jak też na prywatnych posesjach. Płoty panelowe nie przytłoczą masywną bryłą i zwalistymi formami, przez co budowle są doskonale widoczne, a równocześnie dobrze chronione.

Post Author: admin