Wynajem apartamentów to zjawisko bardzo powszechne i naturalne. Tak w gruncie rzeczy jest w wielu państwach europejskich. Na przykład w samych Niemczech jedna druga mieszkań to apartamenty wynajmowane. W naszym państwie, w dalszym ciągu ludzie wolą nabyć apartament, co wiąże się z długoletnim pożyczką w banku. Fundusz mieszkań na wynajem chce zmienić te trendy i zainwestuje 5 mld zł w budowanie kompletnych bloków.Projekt ów zaistniał z pomysłem o wszelkich mieszkańcach, którzy pragną wynajmować dom. Jest tylko jeden warunek – musi Cię być stać na opłacenie czynszu.

nowe mieszkanie

Autor: Metropolico.org
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli będziemy wynajmowali apartamenty wrocław z funduszu to dzierżawiący musi samodzielnie płacić za media, tak kiedy w każdym innym wynajmowanym mieszkaniu. Dodatkowo to wynajmujący będzie musiał sam naprawić wszelkie awarie. Lokal mieszkalny będzie wolno dzierżawić na co najmniej rok z alternatywą przedłużenia. Na nieszczęście nie dłużej aniżeli przez 10 lat. Miesięczny nakład pieniężny będzie niższy niż rata kredytu hipotecznego za podobny apartament ale również koszt najmu będzie niższy niż w stosunku do mieszkań wynajmowanych prywatnie. Na nieszczęście nie będzie można takiego mieszkania rynek nieruchomości odkupić na własność. Zobacz szczegóły propozycji: najnowsze mieszkania wrocław.

Dlaczego warto wynajmować mieszkanie z funduszu mieszkań na wynajem? Ponieważ:

– jest duży wybór mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach,
– funkcjonalne rozkłady mieszkań,
– wykończenie lokum pozwalające na szybkie zamieszkanie,
– stabilny czynsz i przejrzysta umowa najmu nawet do 10 lat,
– niskie opłaty eksploatacyjne,
– ujednolicone i jasne warunki najmu.

inwestycje mieszkaniowe

Autor: Frerk Meyer
Źródło: http://www.flickr.com

Chociaż to nie przyzwoli na dziedziczenie w nieskończoność takiego apartamentu. Po poznaniu rynku ceny mieszkań Wrocław z funduszu mieszkań na wynajem są niskie. Dlatego samo dzierżawienie prawdopodobnie okazać się całkiem dobrym ideą, bo możemy pozwolić sobie na mobilność. Współcześnie jest praca w Krakowie to zamieszkuję w Krakowie, za 5 lat dostaję właściwą propozycję pracy w Warszawie, to wypowiadam umowę wynajmu mieszkania i jadę przebywać aż do Warszawy – właściwie to nadzwyczaj atrakcyjna opcja. Tutaj dane: tutaj.

Post Author: admin