Coraz większa liczba osób podejmuje decyzje o opuszczeniu wielkomiejskiego szumu i zamierza wyprowadzić się z miasta. We współczesnych czasach transport rozwinięty jest w tak wielkim stopniu, iż codzienny dojazd do miejsca zarobkowania z oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów miejscowości nie stanowi już najmniejszego problemu.Jest to poza tym nieduże utrudnienie i jako wada schodzi zupełnie na margines, gdy weźmiemy pod uwagę zalety takie jak cisza i świeże powietrze.

Zespół Mieszkaniowy Salwator City wyróżniony w konkursie Baumit Fasada Roku 2009

Autor: Baumit
Źródło: Baumit

Jeśli jesteś jedną z tych osób i poszukujesz lokum w okolicy Wrocławia – czy słyszałeś już o nowej inwestycji położonej w jego cichym sąsiedztwie, Trzebnicy? (mieszkania na sprzedaż wrocław) W ofercie inwestora znajdujemy nowe mieszkania wraz z możliwością wykupu miejsc postojowych w garażu podziemnym. Pewną zaletą osiedla jest jego lokalizacja – w jednym z najspokojniejszych i najbardziej uroczych miasteczek. We wszystkich budynkach, nie bacząc na ilość pięter zaplanowano windy, a wszystkie okna i drzwi balkonowe wyposażone będą w rolety rolety zewnętrzne podtynkowe antywłamaniowe. Deweloper planuje budowę ogromnego placu zabaw dla dzieci – położonego w samym centrum osiedla. poznaj tutaj Estetyki dopełnią chodniki i uliczki pokryte prawdziwym brukiem, jak również znaczna ilość zieleni. Plan budowy z góry przewidywał jak najmniejsze straty w zieleni zastanej oraz dosadzenie nowych drzew i krzewów. Dzięki temu osoby zamieszkujące Bukowe osiedle będą mogli napawać się w każdej chwili wspaniałymi widokami z okien.

Kolejną dużą korzyścią czterech katów w tym usytuowaniu – jest znacznie niższa cena. Jest ona sporo niższa od cen lokali położonych w ścisłym centrum Wrocławia. Trzebnica jako miejscowość, oferuje swoim mieszkańcom wszystkie możliwe wygody umilające zwykły dzień takie jak: żłobki, przedszkola, szkoły, gimnazja, szkołę muzyczną, kompleks basenów „Park Wodny Zdrój”, Skate Park, hale sportowe, kino, przychodnie, szpital, markety spożywcze, budowlane i RTV-AGD i to w wszystko w niewielkiej odległości nawet za pomocą działającej w Trzebnicy komunikacji miejskiej. (Dobry Deweloper) Te wszystkie wymienione wcześniej zalety sprawiają, że Bukowe Osiedle jest z całą pewnością najlepszym miejscem w okolicach Wrocławia, w którym chciałoby się zamieszkać. A sprzedaż mieszkań Trzebnica – najlepszą opcją jaką wybrał deweloper.

Post Author: admin