Kupno mieszkania to dla wielu ludzi kluczowy, największy zakup w perspektywie całego życia. Co w tej sprawie mogą powiedzieć mieszkańcy Gdańska? Jakich cen mogą się spodziewać gdańszczanie, przeglądający oferty tamtejszych deweloperów?

Przegląd osiedli…

Nowe mieszkanie

Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania, warto by zacząć od poszukania w sieci, a dokładniej mówiąc serwisach ogłoszeniowo-deweloperskich. Wyszukiwarki oraz porównywarki w tym stylu gwarantują potencjalnym klientom mnóstwo propozycji zakupu mieszkania, uwzględniając wszystkie niezbędne kryteria. Nie inaczej jest w przypadku Gdańska.

…i kryteriów mieszkaniowych
Ceny za metr kwadratowy kupionego lokum są uzależnione od ilości pokoi, dzielnicy, typu zabudowy. Przykładowo – wiele mieszkań z perspektywą ukończenia w 2016, a nawet 2017 roku znajdziemy we Wrzeszczu. Ceny wahają się, to z powodu liczby pokoi (kawalerki po czteroosobowe), stawki za metr kwadratowy własnościowego lokum oscylują w granicy sześciu-siedmiu tysięcy złotych. To jednak nic w porównaniu do ceny za „nówkę” fundowaną przez dewelopera na Starówce – Kokoszki.

Ile kosztuje m2 mieszkania w Gdańsku?
Bliskość Neptuna, Wełtawy ma swoją cenę. Jest ona wyraźna – cena za m2 elegancko wykończonego mieszkania sięga dziewięciu tysięcy złotych! Przy kawalerce o powierzchni nieco powyżej 20 m2 wychodzi wysoki koszt rzędu dwustu tysięcy złotych.

Jeśli szukasz ciekawych informacji na omawiany temat, odwiedź odwierty geotermalne cennik Wrocław nas, a z pewnością znajdziesz interesujące fakty.

Niewielkie są taryfy w przypadku większej liczby pokoi w tym miejscu – podglądnięta w Internecie „piątka” wyniesie ewentualnego chętnego prawie… milion złotych.

Trzy pokoje w dzielnicy Jasień to np. koszt 5 tysięcy za m2. Są to propozycje mieszkania w bloku, na trzecim piętrze. Oszczędzamy na kupnie mieszkania na rynku pierwotnym wybierając lokum, które znajduje się na parterze.

Zaabsorbował Cię opublikowany w tym serwisie problem? Jeśli tak, to ponadto wejdź na ten odnośnik – więcej przeczytasz w treści (www.sklep.effector.com.pl/blog/faq).

Niezależnie czy jest to kawalerka, czy dom z paroma pomieszczeniami, ceny za metr kwadratowy będą niższe niż, na przykład na 17 piętrze wieżowca.

Rozglądając się za mieszkaniem w Gdańsku, warto uwzględnić zniżki od państwa, które daje program MDM. W przypadku dwu-trzy osobowego mieszkania w Gdańsku MDM może dać nam nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych zapasu. To znacząca kwota dla kupujących mieszkanie.

Post Author: admin