W domu brzmi, a w mieszkaniu głucho. Sądzę, że wszyscy słyszeliśmy takie słowa. Można się z nimi zgodzić, lub też nie, ale dom zwykle jest miejscem magicznym.
Choć pojawiamy się w różnych miejscach zazwyczaj mamy takie, które chętnie odwiedzamy zmęczeni po trudach dnia codziennego i tylko to miejsce nazywamy domem.

domem

Autor: centralniak
Źródło: http://www.flickr.com
Będąc w delegacjach, na wczasach, czy odwiedzając znajomych spędzamy czas w niezwykle różnorodnych miejscach, lecz nawet jeśli spodobały nam się odwiedzane przez nas miejsca nie są one tymi, które stanowią nasze miejsce na ziemi. Możemy doskonale odnaleźć się w nowych miejscach, współpracować z innymi osobami, ale domem jest miejsce, w którym spędzimy najpiękniejsze chwile, totalnie się relaksujemy, wyłączamy i napełniamy akumulatory. Nie ma nic bardziej odprężającego jak siedzenie przy kominku, w wannie, lub chociaż na kanapie z kolorowym kubkiem smacznej miętowej herbaty i w asyście naszych bliskich.

Wiedz, że wnikliwe opracowanie (http://www.termofol.pl/fotowoltaika-dla-domu/montaz-paneli-fotowoltaicznych/) to nierzadko najcenniejsze źródło danych? Tak jest i w tym przypadku – gdy klikniesz ten odnośnik, znajdziesz podobne pomocne wiadomości.

Wszystkie troski przestają być istotne, a najważniejsze jest tylko tu i teraz. Wyłączamy się, uciekamy od kłopotów i w domowej ciszy spędzamy beztrosko czas. Magia miejsca, nazywanego domem ujawnia się w tym, że nie musimyrobić nic nadzwyczajnego, aby poczuć się błogo i wypocząć.

Zwykły wypoczynek (kanapa narożnik) na fotelu może mieć tę samą moc jak tygodniowy turnus nad morzem.
Dom, to azyl. Spotykamy się z bliskimi, wypoczywamy i nic innego nie ma wtedy znaczenia. Skorzystajmy z chwili na odprężenie i odpoczywajmy w domu.

Post Author: admin