Kiedy nastaje wiosna przychodzą nam na myśl różne zmiany, które chcielibyśmy wcielić w życie. Tak samo, jak w Sylwestra, kiedy to wymyślamy nowe postanowienia, tak w początkach letniej pory roku chcemy, by nasze życie zmieniło się na lepsze. Z czego to wynika? Najprościej rzecz ujmując z nas samych i swego rodzaju ładu, nad którym chcemy sprawować kontrolę. Lubimy zatrzymać sięw pewnym momencie, postanowić, że od dziś będzie inaczej, będzie na pewno lepiej lub chociażby podobnie, byle nie gorzej.

porządki

Autor: Vileda
Źródło: Vileda
W Sylwestra , co by tu dużo nie mówić, napoje wyskokowe i powszechna wesołość mogą efektywnie tłumić nasz tok myślenia, to znaczy, możemysnuć postanowienia, które nijak mają się do rzeczywistości. Bawimy się, tańczymy i raczymy drinkami, a później rano się budzimy i próbujemy wprowadzić swój nowy plan w życie. Są tacy, którym się udaje, większości jednak nie.

Z wiosną jest zgoła odmiennie.

Kiedy przejdziesz do sedna kwestii, to pamiętaj, że masz możliwość uzyskać inne informacje na omawiany wątek – przeczytaj tutaj (https://belbazaar.pl/) wszystko, co okazuje się niezbędne w tym miejscu.

Budzimy się na nowo do życia, robi się ciepło, dostajemy dodatkowy impuls, żeby pokonać własne problemy i czyhające na nas przeszkody. Jesteśmy bardziej napakowani wigorem, tym bardziej, iż zima była pochmurna i zimna i wszelkie nasze inicjatywy studziła ta ponura aura. Nie dało się nawet zastanowić się nad tym co jest dla nas dobre, bo gdy wyglądaliśmy za okno, to oczywiście, breja, śnieg, jak roztopy, to rzecz jasna błoto, kałuże, nieczystości, jak prawdziwa zima to tony piętrzącego się śniegu i niekończąca się fala syberyjskich mrozów…

sprzątanie

Źródło: sxc.hu

No ale jest w końcu wiosna, więc rozrysowujemy plan działania, co chcemy osiągnąć w najbliższej przyszłości. Na początek wiosenne porządki, w ruch idą kije do mopa, myjemy podłogi, wycieramy kurze, chwytamy gąbki do sprzątania i zaskakujemy swoja higieniczną misją łazienkę, nie zapominamy o miotle do sprzątania, która nie stoi bezczynnie w kącie cały rok, ale teraz szczególnie robi to co chcemy. Ogólnie te wszystkie akcesoria do montażu paneli ogrodzeniowych do sprzątania ręcznego są w niekończącym się ruchu.

Jednak to tylko wstęp, mamy przecież plany, będziemy biegać, ogólnie więcej się ruszać, jak wypoczynek to bez dwóch zdań w jakimś egzotycznym kraju, a nie jak zwykle nad polskim morzem. Następnie, wreszcie wybierzemy sięna kurs językowy i nauczymy się angielskiego… wiara we własne siły i mocne postanowienia robią dużo dobrego, tak więc powodzenia!

Post Author: admin