W starym stylu, a dlaczego nie rustykalnie – jak wyposażyć łazienkę, która z pewnością oczaruje przyjaciół? Planem każdej pani okazuje się królewski pokój kąpielowy. Możliwości wyposażenia łazienek okazują się tak różnorodne, że prosto zrealizować prawie każdy pomysł.

Płytki gresowe

Przyzwyczailiśmy się, że niewątpliwym elementem nieodzownym i wyznacznikiem życiowego standardu okazały się płytki łazienkowe. Nowoczesne projekty to jednakże coś niezaprzeczalnie odmiennego: chromowane powierzchnie, kolorystyczne zestawienia i szklane elementy. Ponadto znacznie częściej wolimy niestandardowe barwy i niespotykane rozwiązania. Zwracając uwagę na chociażby płytki hiszpańskie mamy okazję wytypować z nich niespotykane wzory. Wyposażenie łazienek stało się coraz bardziej pomysłowe.

Prysznic czy wanna?
To podstawowy problem tych, którzy planują urządzić pustą jeszcze łazienkę. Wielbiciele niemal rytualnych seansów kąpielowych nie mogą przyjąć, że kabiny prysznicowe mogą wyprzeć ulubioną wannę. Jeżeli chcemy zdecydować się na to i tamto, a brak przestrzeni na to nie pozwala, można przemyśleć wannę z zasłonką. Błyskawiczny prysznic, dzięki niemu jest o wiele łatwiejszy. Kabina prysznicowa z hydromasażem to z kolei trochę bardziej oryginalny idea do pomieszczeń, w których nie ma szans na wannę.

Wciąż modny okazuje się styl retro, nie tylko w świecie szafiarek, ale również w sposobie urządzania wnętrz. Ciepła i pełna wdzięku łazienka w stylu lat 50-tych zakłada instalację stylizowanej wanny i ciężko planować ją z kabiną. Piękna wanna na nóżkach i odpowiednio dobrana bateria to obligatoryjne detale, a sklepy online prezentują wyjątkowe cacka.

łazienki, umywalki, wanny

Kolorowo i z pomysłem
Dzisiaj nawet grzejniki łazienkowe Lazienkaplus.pl uda się znaleźć w ciekawym kolorze intensywnej limonki lub cieszącego się zainteresowaniem kobaltu. Różnorodne wykończenia są świetnym pomysłem dla wszystkich, którzy lubią innowacyjne zestawienia. Różowe i bordowe umywalki w oryginalnych formach lub (ogrodzenia betonowe wrocław) w postaci ceramicznych misek, świetnie pasują do nowoczesnego wnętrza w czerni. Umywalki w stylu rustykalnym to autentyczne ozdoby: są najczęściej ręcznie zdobione.

Kompakty wc również nie zawsze muszą być białe. Coraz wyraźniej stosowana okazuje się czerń, ale sporo firm proponuje szeroką gamę barw. Japońskie inkrustowane sedesy i spłuczki jawią się jak eksponaty zdjęte z muzealnej ekspozycji. Każdy więc ma możliwość wymyślić zupełnie nietuzinkowe fragmenty wystroju.

Post Author: admin