Niektórzy z nas już kolejny z kolei rok mają przetestowane rozliczenie wykonane poprzez internet. Ci, którzy dotąd tego nie robili mają obawy, ale warto podjąć tę próbę, gdyż w chwili obecnej jest to niesłychanie proste.
Trzeba w tym momencie polecić program ips.

biuro

Autor: Black Red White
Źródło: Black Red White
ips

Autor: Planeta PR
Źródło: Planeta PR

pitax.pl

Nazwa nie jest najprawdopodobniej nader dobrze wszystkim rozpoznawalna, ale od paru lat program do rozliczeń ips bije triumfy powodzenia pośród zainteresowanych i jest bardzo chętnie używany. Warto zaznaczyć, że program ten jest przeznaczony dla podatników rozliczających się na zasadach powszechnych jak również i dla tych, którzy dokonują rozliczeń w formie ryczałtu. To jednak jeszcze nie całość. Program ips umożliwia wypełnienie dokumentu do przelewu podatkowego, druku informującego o zmianie danych, a także wydrukowanie dokumentów na oryginalnych formularzach i naturalnie wysłanie zeznania do systemu e-Deklaracji. Dzięki temu rozliczenie PIT 2017 przez internet okaże się niezwykle proste dla każdego jednego płatnika i nie ma możliwości, by sobie z tym osobiście nie dać rady. Oszczędzimy w taki sposób nie jedynie czas, lecz też i pieniądze. Jeśli już sporządzimy rozliczenie pit 2017 (znajdź to) przez internet, w kolejnym roku nawet nie będziemy mieli chęci próbować wykonywać tego innym, sposobem.

Należałoby skorzystać z tych udogodnień jakie daje nam teraźniejsza technika. Zostawanie za nią w tyle nie dostarczy nikomu nic korzystnego.

Post Author: admin