Technologie i konstrukcje
18

Sty

2019

Automatyczne bramy ogrodzeniowe i garażowe – wyjście na jakie cię stać w swoim domu.

Rano w pośpiechu – ponieważ dzieciaki do przedszkola, a ty przez korki musisz dostać się do firmy, a jazda po stolicy nie jest łatwa. Po pracy szybko, ponieważ w domu mnóstwo obowiązków. Na deszczu czy na śniegu walczysz najpierw z drzwiami do garażu, potem z bramą wjazdową. Po co się szarpać jeszcze z tym? Może czas na zmiany? Inwestycję, jaka wkrótce zwróci się w postaci oszczędzonego czasu, większego poczucia bezpieczeństwa i wygody?
Technologie i konstrukcje
01

Lis

2018

Mechatronika może z sukcesem sprawować pieczę nad porządkiem na podmiejskich basenach

Rozbudowane kompleksy budynków, które oferują usługi dla obywateli Polski i obywateli innych krajów, takie jak hotele, sklepy wielkopowierzchniowe, czy wypożyczalnie sprzętów narciarskich w górach, nie mogą obyć się bez właściwej organizacji swojej pracy. Przy atrakcyjnej i sporej ofercie używany kiedyś papier dzisiaj nie zdaje już egzaminu z oceną celującą.
Technologie i konstrukcje
12

Paź

2018

Sprawdźmy co będzie niezbędne

Jeżeli zdecydujemy się na ocieplenie własnego domu, czy chcemy wstawić okna, czy odmienić coś na dachu, to na pewno chcemy posiadać gwarancję, iż w czasie wykonywania tych wszystkich prac jesteśmy bezpieczni. Dlatego właśnie należy włożyć wszelkich sił, żeby na placu naszej budowy znalazły się maszyny, które zezwolą nam dotrzeć rzeczywiście wysoko, a jednocześnie będą zapewniały nam gwarancję, że nie spadniemy.
Technologie i konstrukcje
12

Paź

2018

Nowoczesne rozwiązania dotyczące dachów

Obecnie nowe rozwiązania pojawiają się w zasadzie w każdej dziedzinie codzienności. Nie są to wyłącznie innowacje w różnych dziedzinach przemysłu. Dużo z nich dotyczy zwykłych ludzi, którzy napotykają na innowacje na co dzień. Generalnie wynalazki zazwyczaj tworzone są po to, by ułatwiać życie ludziom. W generalnie rozumianym budownictwie zajmują więc bardzo ważne miejsce.
Technologie i konstrukcje
12

Paź

2018

Skrupulatne zrobienie montaży jako baza sprawnego funkcjonowania konstrukcji.

Osoby, jakie zajmują się montażem poszczególnych instalacji wiedzą, iż powinny faktycznie znać się na własnej pracy wyjątkowo dobrze, gdyż od tego uzależnione jest nie wyłącznie sprawne działanie wyznaczonej maszyny, ale dodatkowo bezpieczeństwo ludzi z niej robiących użytek, jak i takich mieszkających w jej pobliżu. W związku z tym, precyzyjne wykonywanie czynności montujących określane jest jako podstawa optymalnego funkcjonowania całej instalacji.