Materiały wykończeniowe
03

Wrz

2021

Informacje o profilu działalności firmy i jej produktach Porotherm

Podstawowym materiałem budowlanym jest cegła. Otrzymuje ją się z cementu, piasku, gliny czy wapna w procesie suszenia i wypalania. W budownictwie cegły są wykorzystywane zawsze, buduje się z nich fundamenty, po całe budowle czy filary. Różnią się one między sobą po pierwsze rozmiarem, ale także klasą. Klasę oznacza wytrzymałość cegły, czyli jej odporność na ściskanie.
13

Lip

2021

Wspaniale przedstawiają się mieszkania pruszków

Czy widzieliśmy jak wyglądają mieszkania pruszków?
Poszukując lokum, które będzie idealne dla nas, zaczynamy przykładać uwagę na wiele różnorakich zagadnień. Nie tylko istotna będzie dla nas jego wartość i wielkość, lecz również przeglądamy lokalizację, i to, czy w starych mieszkaniach na sprzedaż nie znajdziemy czasem grzyba, albo innych oznak zaniedbania przez poprzednich mieszkańców.
16

Gru

2020

Materiały do budowy ulic

Aktualnie do tworzenia dróg stosuje się dużo odmian tworzyw sypkich, określanych ogólnie jako kruszywo. Kruszywem do budowy drogi bywa materiał pochodzenia naturalnego jak żwir czy piasek, które są potrzebne jako podstawa każdej nowobudowanej ulicy, ale również materiał pochodzenia sztucznego jak na przykład żużel. Żużel jest w większości przypadków stosowany jako pokrycie wierzchniej warstwy większej części odmian dróg. Do tworzenia dróg stosuje się również inne materiały sypkie, ale nie są one rozpowszechnione w Polsce.
24

Lis

2020

Projekciki domów typu tradycyjnego – a więc, gdzie oraz w jaki sposób szukać już gotowych projektów

Podobają Tobie się domy o typowo tradycyjnych kształtach? Marzy Tobie się od jakiegoś czasu, by posiadać taki na własność? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś dobierając temat! Wewnątrz naszym dzisiejszym artykule zaopiekujemy się projekcikami wspomnianych domków i tym w jaki sposób móc je bez problemiku znaleźć!
Przeciwko pozorom projekty domów tradycyjnych nie są tak rzadkie, jakby się mogło najpierw zdawać.
23

Paź

2020

Poszukujemy lokum nad morzem

Inwestycja w mieszkanie to dla wielu ludzi kluczowy, największy zakup w perspektywie całego życia. Jak przedstawia się sytuacja rynku nieruchomości w Pomorskiem? Jakie trendy zaobserwujemy w Gdańsku oraz okolicach, na co zwrócić uwagę?

Materiały wykończeniowe
22

Lut

2019

Solidne i trwałe bramy garażowe

Wybranie wybornej bramy do garażu jest niezwykle istotne. Brama garażowe powinny być solidne oraz odporne, skonstruowane z wysokiej jakości materiału. Taka brama będzie zabezpieczeniem przed włamaniem, mało tego zapewni w garażu ciepło. Bramy garażowe są proponowane przez wielu producentów, należałoby zaznajomić się z ofertą tych polecanych.

Archiwa