Technologie i konstrukcje
17

Paź

2020

Jak wygląda sytuacja na rynku nieruchomości? Jakiego rodzaju nieruchomości są najczęściej wybierane, w których ośrodkach miejskich?

Jak w dzisiejszych czasach prezentują się ceny mieszkań w najbardziej dużych polskich miastach? Ile wynosi cena metra kwadratowego w różnych lokalizacjach? Należy potwierdzić, iż największa zmiana ceny jest odnotowana w Katowicach oraz Łodzi, w tamtych miejscach mieszkania stały się tańsze o kilkanaście procent. W skali całego kraju pojawia się jednak stabilizacja cen.
08

Paź

2020

Sposób na własny kąt

Praktycznie od półwiecza mamy problemy z liczbą dostępnych mieszkań. Przyczyn tego stanu rzeczy jest kilka – od wynikających z naszej historii po ekonomiczne. Przyczyna pierwsza – wiadomo II Wojna Światowa. Postępowania militarne unicestwiły dużą część zasobów lokalowych. Niestety, potem nadeszły czasy, kiedy obowiązujące wówczas wytyczne gospodarcze blokowały rozwój budownictwa. Budowało się co prawda nowe mieszkania, ale mało skutecznie. Liczba kwater nie nadążała za zapotrzebowaniem. I tak już zostało do czasów współczesnych, tyle że obecnie przyczyny tegoż stanu rzeczy są nieco różne.
31

Sty

2020

Deweloper

Poszukiwanie domu to często zadanie trudne, wymagające czasu jak również pewnych nakładów sił, nie wspominając już o kłopotach natury finansowej. Niełatwo jednak dokonać wyboru, mając do dyspozycji ogromną liczbę rozmaitych propozycji deweloperskich. Dobrze na samym starcie zawsze uczynić wstępną selekcję cech mieszkaniowych, jakie mogą pomagać podjąć odpowiednie decyzje. Bywa zazwyczaj, że klienci kierują się tutaj własnym portfelem a, także modami bieżącymi na rynku mieszkań. Wielu osobom uzależnione jest bowiem, żeby mieszkać jak najmodniej. Jak jednak to zrobić? Dobrze w takim celu być jak najmocniej na bieżąco z wielorakimi modami a, także mieć na uwadze, który deweloper jest godny zaufania.
04

Paź

2019

Gdzie mieszkać w Warszawie

W dwudziestym pierwszym wieku oryginalne oferty albo przeróżne atrakcyjne promocje nieraz zamiast upraszczać podejmowanie decyzji, niezwykle je komplikują. Jak przy mieszkania dokonać dobrego wyboru miejsca, w którym będzie się wiele czasu przebywać? Dobrze tu mieć na względzie parę spraw, które pomogą bezproblemowo nabyć, choćby interesujące mieszkania. Należy chwilę poświęcić na zastanowienie się nad wybraniem odpowiednich, właściwych mieszkań, przykładowo takich jak mieszkania Warszawa Pruszków, które mają zwyczajowo służyć przez długie lata. Niełatwo jednak dokonać wyboru, mając do dyspozycji potężną ilość rozmaitych ofert deweloperskich. Najpewniej na samym starcie zawsze przeprowadzić wstępną selekcję miejsc, w jakich chciałoby się mieszkać.

Archiwa