łazienka

Nowości w aranżacji łazienki. Nowe spojrzenie na klasyczne elementy.

wykańczanie łazienki
Autor: adrigu
Źródło: http://www.flickr.com
Planowany remont i nowe aranżacje mieszkania nierzadko sprawiają, iż przychodzą nam do głowy niecodzienne wizje. Jednakże jeśli mamy sprawdzone rozwiązania, do których jesteśmy przyzwyczajeni i nie mamy zamiaru ich zmieniać, nie walczmy ze swoimi nawykami tylko zaprojektujmy nowe wnętrza zgodnie ze swoimi upodobaniami. Zgodnie z hasłem „lepsze jest wrogiem dobrego”, pomyślmy czy radykalne zmiany dadzą więcej szkody czy pożytku.

Wspaniałe artykuły przydatne przy wykończeniu łazienki i kuchni

prace wykończeniowe mieszkania
Autor: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas remontu mieszkania oraz prac wykończeniowych potrzebujemy mnóstwa materiałów i specjalnych akcesoriów. W sklepach budowlanych znajdziemy naturalnie ich szeroki wybór. Często problematyczną kwestią jest urządzenie łazienki i kuchni. Lecz co nam ułatwi kreację naprawdę funkcjonalnego i schludnego pomieszczenia?

Marzysz o doskonałych kąpielach w swojej łazience? Dowiedz się, co można w niej zmienić

łazienka
Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Każda mieszkanka Polski, ba, każda kobieta na świecie rozumie, że długa kąpiel w swej ulubionej łazience to jedynie przyjemność, ale wręcz rytualny obrządek. Nic tak nie relaksuje, nic nie jest w stanie zrobić, że minuty przemieniają się w kwadranse, a żywot w takich chwilach jest po prostu… doskonały. Niestety nie wszędzie jest wanna. Co zrobić, kiedy ktoś ma prysznic? Jedynym wyjściem jest… zamiana. Owszem, to łączy się z remontem, ale każda osoba, tego dokonująca, stwierdzi, że było to warte.