04

wrz.

2021

O aranżacji własnego M

Każdemu z nas marzy się mieszkanie jednocześnie wygodne, gustownie urządzone i ponadczasowe. Jest to nie lada wyzwanie, ponieważ od tego jak poradzimy sobie ze sztuką projektowania zależy nasz komfort psychiczny.
03

wrz.

2021

Najgorętsze trendy kolorystyczne dotyczące wnętrz

Nadchodzący nowy rok oznacza nowe trendy, nie jedynie w make-up’ie czy ubiorze, ale także w aranżacji pomieszczeń. W zbliżającym się sezonie projektanci rekomendują stawiać na sprawdzającą się stylistykę, jaka udanie łączy elegancję i funkcjonalność.
Szukanie nowych trendów Kolorystycznych to jedno z najważniejszych zadań, jakie ma projektant wnętrz.
Materiały wykończeniowe
03

wrz.

2021

Informacje o profilu działalności firmy i jej produktach Porotherm

Podstawowym materiałem budowlanym jest cegła. Otrzymuje ją się z cementu, piasku, gliny czy wapna w procesie suszenia i wypalania. W budownictwie cegły są wykorzystywane zawsze, buduje się z nich fundamenty, po całe budowle czy filary. Różnią się one między sobą po pierwsze rozmiarem, ale także klasą. Klasę oznacza wytrzymałość cegły, czyli jej odporność na ściskanie.
20

listopad

2020

Czy warto decydować się na gotowy projekt lokum mieszkalnego? Czy jest to rzecz dla nas?

Rzeczywiście, oferta zaprojektowanych gotowych domu jest z roku na rok bardziej bogata, a jesteśmy w stanie pośród takich ofert odnaleźć domy o całkiem zróżnicowanej architekturze, to znaczy są domy małe i duże, parterowe oraz piętrowe, a także z różnymi rodzajami dachów – płaskim czy spadzistym. Czy warto jednakże zdecydować się na opcję projekty domów z kosztorysem?
26

lipiec

2019

W jaki sposób zabrać się za stawianie wymarzonego domu?

Postawienie własnego domu to wielomiesięczny proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania, planowania i dużych środków finansowych. Z uwagi na to, że zwykle do tego celu używamy środki pochodzące z banku, należy wszystko dobrze przygotować, bo bardzo prosto jest wykroczyć poza budżet czy narazić się na kapitałochłonne błędy. Jak w związku z tym się za to zabrać?

Archiwa