oświetlenie

Inteligentny dom, wygoda czy moda?

inteligentny dom
Pozornie inteligentny budynek nie różni się niczym od powszechnie budowanych. Różnica widoczna jest we wnętrzu. Bo inteligentny budynek wyposażony jest w systemy, które zostały w nim zainstalowane po to, by dodać mu tzw inteligencji. To prawda, samo słowo jest wyraźnie przesadzone. Domy są w stanie co najwyżej powtarzać to komendy, które kazaliśmy im wykonać. Inteligentny dom kieruje głównie różnymi podsystemami, które się w nim mieszczą, czyli systemami ciepła, klimatyzacji, wentylacji.

Oświetlenie w technologii led na najwyższym poziomie!

diody led
Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
Oświetlenie zrobione w technologii led jest popularne od wielu lat. Konsumenci doceniają znakomitą jakość, która gwarantuje długoletnie użytkowanie halogenów i listew. Opinie specjalistów, którzy od lat korzystają z nich każdego dnia w swojej pracy, są tak bardzo cenne. Innowacyjne listwy led zostały stworzone z pełnym profesjonalizmem, a wybór modeli jest niezwykle duży.

Nowoczesne domy – czyli nadzorowane jednym przyciskiem w urządzeniu mobilnym

salon w mieszkaniu
Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
Zdalnie sterowane domy to nie daleka przyszłość. Już obecnie można zdalnie włączać światło i sprzęty gospodarstwa domowego, zamykać czy otworzyć drzwi. I to tylko za pośrednictwem pojedynczego guzika w tablecie!

Najnowsze technologie oświetleniowe, czyli stosowanie lamp w technologii LED do ulicznego oświetlenia.

Oświetlenie zewnętrzne architektury
Źródło: www.morguefile.com
Patrząc nocną porą na miasta z dużej wysokości przede wszystkim widać jedną wielką światła. Jest to wynik świecenia ulicznych lamp, które wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie, oświetlają ulice oraz chodniki. Dzięki ulicznym lampom bezpieczniej i łatwiej można się poruszać na terenie miasta, mimo braku światła słonecznego.