domy

Konstrukcja domów inteligentnych - nowoczesne zastosowania dostępne dla każdego

Mona Lisa
Autor: Neil Turner
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie technologia narzuca rozwój pozostałych dziedzin życia i wyraźnie wpływa na wygodę życia. Większa część ludzi ma dojście do najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych i multimedialnych, dzięki którym zdecydowanie wygodniej działa zarówno w życiu profesjonalnym, jak i prywatnym.

W jaki sposób słowo inteligencja zaprzestaje powoli odnosić się tylko do przedstawicieli gatunku homo sapiens

Autor: OknoPlus
Inteligencja świadczy często o tym, czy konkretna osoba zrobi zawrotną karierę zawodową czy też nie. Ludzie inteligentni lepiej sobie radzą w życiu i więcej osiągają. Samą inteligencję można podzielić na werbalną, mechaniczną czy związaną z obliczeniami. Wspomniane słowo ostatnio znacznie poszerzyło swoje znaczenie. Odnosi się ono coraz powszechniej do tych przedmiotów, które powstają w nietypowy sposób - jeszcze na etapie projektów, z inżynierami biologii molekularnej współpracują informatycy. W podobny sposób powstało sformułowanie znane tak przedstawicielom budownictwa, jak i informatyki, a mamy tutaj na myśli inteligentny budynek.

Czy zainteresują nas mieszkania centrum Wrocławia może nam takie zaoferować

mechanik
Autor: Dylanlspangler
Źródło: http://www.flickr.com
Potrzeba się zastanowić czy w danym mieście pragniemy przebywać na peryferiach, czy może chcemy znajdować się w ścisłym centrum, tak żeby wszędzie mieć niedaleko

Marzy Ci się piękne mieszkanie lub swój dom? Wrocław to miasto wspaniałych możliwości!

domy szeregowe
Autor: Bromford
Źródło: http://www.flickr.com
Wśród wielu polskich miast na uwagę zasługuje bez wątpienia Wrocław. Jest to jedno z miast, w których nie ma ogromnych kłopotów ze znalezieniem zatrudnienia. Do tego nie brak tu interesujących atrakcji oraz godnych uwagi miejsc, które sprawiają, że Wrocław jest jeszcze chętniej wybierany jako miejsce do życia. Bogato prezentuje się tu także rynek nieruchomości. Wrocław to miasto o wielu możliwościach. Zakupić można tutaj nie tylko mieszkanie, ale całą nieruchomość.

W jaki sposób wynająć specjalistyczne urządzenie?

podnośnik
Obecny świat jest nadzwyczaj rozwinięty we wszelkich możliwych dziedzinach, jakie przyjdą nam do głowy. Rozwija się on w imponującym tempie, dzięki kreatywności oraz kompetencjom ludzi na całym świecie. Bezustannie powstają innowacyjne technologie oraz nowe rozwiązania, np. w technice komputerowej, lecz także inżynierii budowlanej lub przemyśle spożywczym.

Nowoczesne domy – czyli nadzorowane jednym przyciskiem w urządzeniu mobilnym

salon w mieszkaniu
Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
Zdalnie sterowane domy to nie daleka przyszłość. Już obecnie można zdalnie włączać światło i sprzęty gospodarstwa domowego, zamykać czy otworzyć drzwi. I to tylko za pośrednictwem pojedynczego guzika w tablecie!

Warto inwestować w inteligentne technologie budowlane!

dom nad wodą
Autor: OKNOPLAST-Kraków
Źródło: OKNOPLAST-Kraków
Ludzie powinni charakteryzować się inteligencją, ale również zamieszkiwane przez nas domostwa w żadnym wypadku nie powinny być "głupkowate"! Skoro zatem postanowiliśmy wreszcie zbudować swoją przystań, dom, dbajmy o to by najzwyczajniej w świecie zamieszkać w wielce inteligentnym domu. W sumie powiedzieć, że nasz dom powinien być inteligencki i inteligentny.