budowy

Odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące budowy swojego domu

budowa domu
Autor: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com
Spore grono osób szaleje ze szczęścia, kiedy nareszcie ma się rozpocząć budowa wymarzonego domu. Ale nie jest to jakaś taka prosta sprawa. Budowa domu to sporo spraw papierkowych, a do tego jeszcze upewnianie się czy firma budowlana robi wszystko w terminie, czy przypadkiem nie zawyża kosztów itp. Obaw jest całe mnóstwo, dlatego bardzo popularne stały się porady budowlane.

Chcesz zbudować swój dom? Zobacz, jak możesz oszczędzić na architekcie!

tapeta winylowa
Autor: Praktiker
Źródło: PRAKTIKER
Budowanie własnego domu to wielka inwestycja - wie o tym bez wątpliwości znakomicie właściwie każdy, kto co najmniej raz porwał się na takie przedsięwzięcie.

Prywatne lokum jako wrażenie bezpieczeństwa na starość

wrocław
Autor: michimaya
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo ludzi zastanawia się, czy jest to dobry moment na zakup własnego gniazdka. Tak faktycznie to wcale nie będziemy pewni, czy ten moment właśnie przyszedł, czy nie. W ów sposób jest możliwość się frapować w nieskończoność, a czas płynie. Obowiązująca regulacja o ochronie ustaw nabywcy lokalu mieszkalnego, bądź domu jednorodzinnego zobowiązała deweloperów do założenia w banku rachunku powierniczego, na który mają trafiać finanse każdego kupującego własne m na etapie konstrukcji.