budowy

Odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące budowy swojego domu

budowa domu
Autor: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób szaleje ze szczęścia, gdy nareszcie ma się zacząć budowa rodzinnego domu. Ale nie jest to jakaś taka banalna sprawa. Budowa domu to milion papierkowej pracy, a do tego jeszcze sprawdzanie czy firma budowlana robi wszystko w terminie, czy przypadkiem nie zawyża kosztów itp. Obaw jest bardzo dużo, z tego powodu bardzo popularne stały się porady budowlane.

Chcesz zbudować swój dom? Zobacz, jak możesz oszczędzić na architekcie!

tapeta winylowa
Autor: Praktiker
Źródło: PRAKTIKER
Budowa swojego domu to ogromna inwestycja - wie o tym z pewnością doskonale praktycznie każdy, kto przynajmniej raz porwał się na podobne przedsięwzięcie.

Prywatne lokum jako wrażenie bezpieczeństwa na starość

wrocław
Autor: michimaya
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo osób frapuje się, czy jest to stosowny moment na nabycie własnego mieszkania. Tak naprawdę to w żadnym wypadku nie będziemy pewni, czy ów moment właśnie nastał, czy nie. W ów sposób jest możliwość się zastanawiać w nieskończoność, a czas płynie. Obowiązująca regulacja o zabezpieczeniu rozporządzeń nabywcy lokalu mieszkalnego, lub domu jednorodzinnego zobowiązała deweloperów do założenia w banku rachunku powierniczego, na jaki mają trafiać finanse każdego miejsce zamieszkania na etapie budowy.