Od pewnego czasu jesteśmy świadkami krachu na rynku domów jednorodzinnych. Słaby popyt na tego typu obiekty wpłynął na inwestycje w apartamenty. W wielkich miastach apartamentowce rosną jak grzyby po deszczu.

Sztandarowe inwestycje to wrocławski Sky Tower i warszawski wieżowiec Złota 44. Obok apartamentów popularne są też przepastne lokale w odremontowanych kamienicach. Ich ceny, tak jak apartamentów, zaczynają się od kilkunastu tysięcy za metr kwadratowy.

Świeże inwestycje wyrastają często w samych sercach miast, co jest mocno cenione ze względu na wygodny dojazd i rozbudowaną infrastrukturę. Dodatkowo firmy deweloperskie starają się lokować inwestycje w rejonie sporej ilości drzew, parków i skwerów.

Nie wszystkiego dowiesz się się z gazet. Jeśli chciałbyś poczytać o zaskakujących wydarzeniach wejdź na nasze strony (http://bramkor.pl/automatyka/automatyka-do-bram-garazowych/napedy-garazowe-faac) www.

Czasy kamiennych pustyń szczęśliwie odeszły w niepamięć.

Kraków

Apartament Maria oferuje w sercu miasta, na Mokotowie i na Woli. Inwestycje wyrastają również na oddalonych krańcach miasta. W mieście stołecznym za luksusowe mieszkanie musimy wyłożyć najwięcej w Polsce – ceny przekraczają siedem milionów złotych. Cztery kąty w przedwojennych odrestaurowanych kamienicach da się odszukać m.in. na Śródmieściu, Saskiej Kępie i Żoliborzu. Ceny za metr kwadratowy bywają wyższe, niż dwadzieścia tysięcy złotych.

W innych regionach Polski można zobaczyć tańsze apartamenty. Poznań jest miastem, w którym luksusowe lokale powstają przeważnie na obrzeżach, w sąsiedztwie terenów zielonych. Ceny bywają tu nawet dwukrotnie niższe, niż w stolicy. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „Apartament Sosnowy”, aby zobaczyć różnicę.

Inaczej przedstawia się Kraków Apartamenty w tym międzynarodowym mieście są tylko nieco tańsze niż w Warszawie co widać gdy wyszukamy „zakopane centrum nocleg”. Ceny oscylują w rejonie 5-6 milionów PLN. Apartamenty w tej kolebce polskości bardzo chwalą sobie obcokrajowcy.

Post Author: admin