Zakup nowego mieszkania najczęściej związane jest z ogromnym szczęściem, ale także ze stresem. Trzeba przecież umeblować dużą przestrzeń.
Wykończenie domu zwykle zaczynamy od podłóg i ścian.

Fototapety ścienne

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
klimatyzatory

Autor: Mebel Rust
Źródło: Mebel Rust
I myliłby się ten, kto sądziłby, że to mało ważne części designu. Podłoga (zobacz wylewka pod ogrzewanie podłogowe wolplan) nie tylko jest miejscem, gdzie stawia się meble. Jest też elementem ozdobnym. Dzisiaj coraz chętniej stawia się na śmiałe oraz nowoczesne rozwiązania. Jednym z bardziej popularnych wydaje się być podłoga betonowa polerowana. Możemy ją zobaczyć w wielu supermarketach oraz nawet w salonach kosmetycznych. Jednakże, coraz częściej jest także wylewana w mieszkaniach. Z reguły wybierana bywa do kuchni, gdyż zamienia tradycyjne kafelki. Ludzie coraz chętniej się ich pozbywają i poszukują czegoś niepowtarzalnego i oryginalnego. Beton producent elementów betonowych kęsbet taki właśnie jest. Ponadto, jest również wytrzymały na uszkodzenia. Dlatego nie straszna będzie nam rozlana gorąca herbata czy rozbITy talerz. Beton nie będzie blaknąć, ani nie zrobią się na nim pęknięcia. By pięknie się błyszczał musimy go raz na kilka lat wypolerować i przemalować odpowiednią farbą. Ale pracę tę zrobi za nas profesjonalna firma, która ma właściwy sprzęt. Nie zajmie im to więcej niż kilka godzin. Układanie nowych płytek ciągnęłoby się znacznie dłużej i wymagałoby wynoszenia mebli.

Nie zapominajmy także o tym, że możemy wybrać odcień betonu. W zależności od naszego zamysłu, może być on jasny albo ciemny. Ważne, by pasował do szafek i odcienia ścian.

Post Author: admin