Obecnie na każdej niemal ulicy w większym mieście są różne reklamy. Takie dla przykładu bannery. Do ich montażu niezbędna jest specjalna dwustronna taśma, która powinna mieć też odpowiednie cechy.

sprawdź źródło

Autor: Tony Monblat
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie?
Powinna być wytrzymała na wilgoć, promienie słoneczne i zimno. Tego typu taśma banerowa powinna też charakteryzować się dobrą adhezją, czyli przyczepnością. Powinna być jednak używana na powierzchni płaskiej. Stosuje się w niej tak zwany syntetyczny klej kauczukowy, jaki ma doskonałe cechy klejące. Ma też duży zakres wytrzymałości na temperaturę otoczenia. Tego typu taśma gwarantuje komfort pracy zatrudnionym przy montażu bannerów PRacownikom.

Jeżeli ten artykuł jest dla Ciebie ciekawy, sprawdź informację przedstawiającą analogiczny temat. Najprawdopodobniej ona również Cię zainteresuje.

Przejawia się to też przy demontażu wspomnianej taśmy. Należałoby ją przechowywać w suchym i zimnym miejscu daleko od bezpośrednich źródeł ciepła, np. grzejników. To ważne, gdyż od tego zależy nie tylko jej trwałość, lecz również gwarancja producenta.

Należałoby także wspomnieć, że tego typu taśma banerowa jest odporna na tak zwane ścinanie poprzeczne i proponowana jest w różnych szerokościach w skali od 6 do aż 50 milimetrów. Dostępna jest w różnych odcieniach, lecz mogłaby być także przezroczysta. Jest ona niezwykle uniwersalna i ma wiele zastosowań, zatem naturalnie można by ją wykorzystać także przy montowaniu innych nośników reklamy i przykładowo w branży remontowej. Znakomicie sprawdza się przy klejeniu takich materiałów jak szkło i plexi. Można ją kupić wprost u wytwórcy oraz np. w internecie.

Jej cena jest naprawdę niska a każdemu może się przydać. Przecież każdy właściciel spółki może zdecydować się na pewien banner, jaki będzie reklamować jego ofertę a i w domu na pewno kiedyś się może przydać.

Post Author: admin