Gdyby wymienić różnorodne miejsca, to dom zawsze będzie tą ostoją do jakiej wraca się z największą ochotą. Mawia się, że w wszędzie dobrze, ale w domu i tak najlepiej i jest w tym na pewno bardzo dużo prawdy.

kliknij

Autor: regan76
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy poznawać różne miejsca, zachwycać się tym, jak ludzie mieszkają, a jednocześnie marzyć, by już wrócić we własne strony, do swojego domu.
Nie ma tego typu drugiego miejsca i każdy na pewno się z tym zgodzi. Dom jest w stanie wyglądać różnie, może być to ogromny budynek z paroma pokojami, ale również małych rozmiarów kawalerka w wielkim ośrodku miejskim. Nie jest ważne, ile ma metrów, w którym miejscu się znajduje i na jakim znajduje się piętrze, to jaki mamy do niego stosunek, definiuje, jak jesteśmy z nim związani.
Co należy wiedzieć przed zaprojektowaniem domu
Z tym bez wątpienia bywa różnie, gdyż niektóre osoby nigdy nie dorobią się swojego domu, a cały czas będą wynajmować pokoje. Takie osoby mogą mieć kłopot z nazywaniem takiego miejsca jako swoje domostwo, no chyba, że trwa to już bardzo długi czas, parę lat. W każdym domu jest zupełnie inny klimat, a to jakiego rodzaju jest to miejsce zależy od tego, jak je urządzimy, jakiego rodzaju będzie panowała tam atmosfera.

Dom tworzą nasze emocje, kreuje go nasz charakter, dzięki czemu każdy jest inny, jedyny w swoim rodzaju.

W domu, gdzie wyczuwalna jest dobra atmosfera miło się przebywa, nie ma wrażenia, iż panują tam negatywne emocje, domownicy więc żyją w zgodzie i każdy ma swoje miejsce, jakie najbardziej lubi.kontynuuj oglądanie (zajrzyj koniecznie)Dużo również zależne jest od wystroju, ponieważ i ono ma wpływ na to, jak prezentuje się mieszkanie i jak jesteśmy w stanie je zdefiniować.

Post Author: admin