Jeszcze zupełnie niedawno było tak, iż szkło zdawało się być tak niepewnym przedmiotem, że wytwórcy mebli rozmyślali, czy w ogóle je montować na meblościankach. Teraz jeśli technika ruszyła do przodu i możemy otrzymywać naprawdę całkiem solidne szkło, warto powiedzieć, że coraz częściej oferowane meble są w przewadze zrobione ze szkła, a przynajmniej z tego produktu są przedstawione jego fronty. Na dodatek jest również wykorzystywane na schodach, jak i w kuchni.

Fotel Bubble projektu Eero Aarnio

Autor: www.inniliving.pl
Źródło: www.inniliving.pl

Płytki powoli odchodzą w zapomnienie

Jeszcze kilka lat temu w momencie planowania kuchni, rzetelnie się zastanawialiśmy, w którym miejscu będziemy robić posiłki, które ściany mogą być zachlapane wodą oraz tłuszczem, tak by w tym miejscu położyć płytki], dzięki którym prościej będzie o zachowanie porządku oraz czystości. Jednak teraz takie założenie powoli się odmienia, dużo częściej na tych najbardziej narażonych ścianach pojawiają się fajne fototapety, kontener na gruz legnica nawet tradycyjne tapety, a na nie przyczepiane jest szkło do kuchni (więcej). Specjalnie umacniane na pewno nie pęknie, nawet jeśli niechcący pukniemy w nie talerzem, z drugiej strony będzie niesamowitą ozdobą naszej kuchni oraz sprawi, że będzie się ona wyróżniała, a równocześnie również może pozyskać dużo koloru.

Schody szklane coraz modniejsze

schody

Autor: Ewa Minge Creative Group
Źródło: Villa Natura

Jeśli mamy piękny korytarz i nie pragniemy go w żaden sposób zakrywać, to na pewno świetnym pomysłem, żeby dostać się u nas na piętro, będą schody szklane jak schody szklane na MyGlass. Wtenczas wszystko będzie przez nie widać, a podążając na górę, będzie miał szansę z innej strony podziwiać aranżację korytarza. Jakby nie było, trzeba tutaj powiedzieć, że tego rodzaju schody są na pewno trwałe i nic niedobrego nie ma możliwości się z nimi stać, a odczucia jakie nam zagwarantują, kiedy będziemy iść coraz wyżej, a będziemy widzieli podłogę niższego piętra, z pewnością będą nie do podrobienia.

Nowoczesne technologie sporo nam oferują

Wszystko się przemienia, umiemy dużo więcej, technika która tak prędko się rozwija, również nam tutaj pomaga, a to wszystko sprawia, że nasz dom ma szansę być niepowtarzalny oraz jedyny w własnym rodzaju, jeżeli wyłącznie zadecydujemy się zawierzyć firmom oraz sprawdzić te produkty, które tak radośnie nam oni oferują.

Post Author: admin