Nadchodzący nowy rok to także nowe trendy, nie tylko w make-up’ie czy ubiorze, lecz także w aranżacji pomieszczeń. W nadchodzącym sezonie projektanci rekomendują stawiać na sprawdzoną stylistykę, jaka udanie łączy elegancję i funkcjonalność.
Szukanie najnowszych trendów Kolorystycznych to jedno z najważniejszych zadań, jakie ma projektant wnętrz.

ładowarka

Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com
Nie zawsze jest to proste, jednak śledząc ostatnie światowe wystawy można oznajmić, że nadchodzących hITem będzie zieleń! Mówimy tu nie o jednym kolorze, ale właściwie o całej masie odcieni. Dekoracje z najnowszych kolekcji światowych projektantów czarują pięknem tej barwy. Niesamowicie elegancki zielony odcień jadeitu to jedna z najlepszych odsłon szklanych dekoracji i akcesoriów kuchennych.

Czy ten wątek Cię zaciekawi? Wejdź też na pomocne materiały (https://kesbet.pl/beton-architektoniczny/donice-beton-architektoniczny/) posiadające równie ważne dane, które zapewne zupełnie Cię pochłoną.

Poza tym wciąż modne są pastelowe akcesoria. Delikatne odcienie brzoskwini i pudrowe róże bosko komponują się ze wspomnianą zielenią. Zielony przepięknie współgra także z soczystym odcieniem żółtego. Ponadto dobrym pomysłem na aranżację jest operowanie pomiędzy kilkoma odcieniami zieleni, od tej soczystej zieleni, poprzez stonowaną oliwkę, aż po subtelniejszą, niemal wybieloną zieleń – projektant wnętrz Trójmiasto.

Odważni projektanci pomieszczeń absolutnie nie mogą też lekceważyć czerwieni. Mocna czerwień pojawia się przede wszystkim w dodatkach – zerknij.

Łącząc czerwień z zielenią i pozostałymi wspomnianymi powyżej barwami można osiągnąć unikalny, designerski efekt. Wielbicieli nieco bardziej stonowanych wnętrz ucieszy informacja, iż błękity nadal są modne, ale w dodatkach jest ich już coraz mniej.

Post Author: admin