Gdy potrzebujesz na nowo udekorować wnętrze swojego mieszkania, albo dopiero co wprowadziłeś się do nowego lokum i chcesz wprowadzić w nim kilka poprawek, zapraszamy do naszego magazynu. Znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz, od podstawowych żarówek, po zaawansowane oświetlenie łazienki! Nasi specjaliści w rzetelny sposób powiedzą ci, który artykuł najlepiej odnajdzie się w twoim wnętrzu.

pokój dziecka

Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com

W naszych salonach pracują najlepsi dekoratorzy wnętrz, eksperci od nadawania klimatu w każdym, również najbardziej smutnym mieszkaniu, którzy doradzą ci, które lampy sufitowe najlepiej odnajdą się w niskim i wysokim pokoju – oświetlenie sufitowe. Jeżeli jesteś spoza Wrocławia, nic straconego! Masz szansę odwiedzić naszą witrynę internetową i dokonać zakupu on line. Dla naszych sieciowych klientów każdego miesiąca mamy promocje, w kwietniu rabatujemy lampy dla dzieci, wybierz spośród setek wielokolorowych abażurów z każdym możliwym zwierzęciem, które zachwyci również najbardziej wymagającego malucha. Każdy produkt jest dokładnie opisany, zarówno lampy sufitowe, jak i oświetlenie łazienki. Znajdziesz dokładne wymiary, ciężar, precyzyjny opis barw, fotografie artykułów zrobione przez największych ekspertów, oddające faktyczny wygląd naszych lamp. Nie musisz martwić się o dostawę, przy zakupie produktów za minimalną kwotę 50 złotych, kurier dostarczy artykuły prosto do twojego mieszkania, na nasz rachunek. Jeżeli z jakiegoś powodu nie spodoba ci się produkt, w terminie do 14 dni pracujących możesz zwrócić go, a my oddamy ci gotówkę. Przy zakupach w cenie powyżej 300 zł, dorzucamy w prezencie komplet żarówek. Nasza korporacja istnieje od 2006 roku, wystartowaliśmy od małego, osiedlowego sklepu z żarówkami, teraz mamy pełen asortyment w tym: przykłady na Dziś mamy trzy magazyny na terenie Wrocławia, oraz szybko rozrastający się sklep on line.

oświetlenie łazienkowe

Autor: nie
Źródło: pixabay.com

Nasi nabywcy są dla nas niezwykle ważni, dlatego staramy się zagwarantować im za każdym razem możliwie najbardziej zaawansowaną obsługę i towar najwyższej jakości, czy to w salonie stacjonarnym czy internetowym. Zawsze możesz do nas oddać nabyty produkt, kiedy okaże się, że na przykład lampy dla dzieci nie pasują są do pokoju, przykładowo: lub oświetlenie łazienki nie spełnia konkretnych wymagań. Chętnie oddamy ci pieniądze, lub wymienimy produkt na inny. Tylko w tym miesiącu, odwiedzając jeden z naszych magazynów, przy zakupie na kwotę 200zł otrzymasz kupon o wartości 100zł, przeznaczony na lampy sufitowe! Zapraszamy.

Post Author: admin