Materiały wykończeniowe
04

Lip

2020

Różne rodzaje ścian: ściany jednowarstwowe

Jeśli pragniemy budować dom dla jednej rodziny chcemy, aby był nie tylko komfortowy, ale przede wszystkim ciepły. Tak więc pojawia się pytanie: jaki typ ścian zewnętrznych postawić? Dość ważnym elementem konstrukcyjnym domu są jego ściany na zewnątrz. Do ich ustawienia można używać przeróżnych materiałów, różnego rodzaju też warto je wykończyć. Od tych dwóch czynników zależne będzie, jak duże będą straty ciepła w okresie zimy.
Technologie i konstrukcje
02

Lip

2020

Budowanie domu to rzeczywiście poważna sprawa. Nie zapominajmy o tym, sprawmy, aby nasz dom był jak najlepiej stawiany

Jak budujemy dom koniecznie trzeba pamiętać o naprawdę wielu kwestiach. Jest to przedsięwzięcie, które będzie kosztowało nas sporo czasu i pieniędzy, pochłaniające dodatkowo wiele naszych nerwów. Poza sprawami oczywistymi, czyli papierowymi, urzędowymi, musimy także wybierać możliwie najlepsze materiały albo ufać osobom, które zatrudnimy, że wybiorą właśnie takie, ciągle jednak powinniśmy kontrolować wszystko i nad wszystkim trzymać pieczę. No tak, budowa domu to nie sielanka, to proces bez końca, być może nawet, gdy już będzie po wszystkim.
budowa domu
13

Maj

2020

Który wariant dachówki powinno się kupić do naszego domu?

Uniwersalnie wiadomo, że budowa domu jednorodzinnego zaliczana jest do niezmiernie trudnych zadań. Jeśli decydujemy się na taki krok to jesteśmy zobowiązani obowiązkowo zwrócić uwagę na mnóstwo aspektów, które mogą wydawać się dla nas przygniatające. Sprawa oprócz tego komplikuje się w chwili, gdy pod żadnym pozorem przedtem nie mieliśmy do czynienia z profesjonalnymi działaniami budowlanymi.
budowa domu
20

Gru

2019

Podczas robót remontowych stosuj wyłącznie pewne oraz wysokojakościowe produkty, od nich zależy rezultat działań

W przypadku, kiedy planuje się przeprowadzić remont, warto pomyśleć o kupnie dobrej klasy produktów budowlanych i wykończeniowych. Nie można w tym miejscu postawić na bylejakość, gdyż od klasy zastosowanych artykułów uzależniony bywa końcowy rezultat prac. Już w momencie planowania działań, trzeba rozejrzeć się za niezbędnymi towarami, by zebrać je na miejscu z należytym wyprzedzeniem. Nieważne, czy nabywa się materiały wykończeniowe czy narzędzia, lepiej wybierać pewne rozwiązania.
20

Maj

2019

W jaki sposób prezentują się projekty domów bez garażu?

Czy wiemy jaki domek pragniemy posiadać?

Gdy po długotrwałych rozważaniach przyjdziemy do zdania, że chcemy się budować, to trzeba na początku skupić się na poszukiwaniu odpowiedniej działki, a potem na oglądaniu projektów z domami, które będą w stanie się na tej działce pomieścić. Warto obejrzeć jak najwięcej takich projektów, gdyż tylko wtedy będziemy mieli gwarancję, że wybierzemy ten idealny dla siebie, w którym na pewno dobrze będzie nam się mieszkało.

24

Lut

2019

Zaczynamy odnowienie starego domku – jak się przygotować?

Wyłącznie te osoby, które w swoim życiu przeszły stawianie, albo remont budynku mieszkalnego, dobrze pamiętają, jak wiele kwestii jest do zrealizowania. Zwykle zaczyna się od ogółu, a wszystkie prace zmierzają później do szczegółowego szlifowania każdego pokoju z osobna. Potrzeba na to bardzo dużego nakładu finansowego, wytrwałości, oraz pomysłowości.

Kategorie

  • Brak kategorii

Archiwa