21

gru

2022

Mieszkaj bezpiecznie – montaż zamków do drzwi

Trwałe drzwi i niemożliwy do otworzenia przez bandytę zamek to fundament ochrony każdego mieszkania. Rzecz staje się nietajna, gdy lokator zatrzaśnie drzwi i sam będzie wyglądał jak bandyta, stojąc bezradnie przed zdradliwym zamknięciem. Co zrobić? To proste: uruchomić laptopa, połączyć się z wi-fi i wpisać: „otwieranie drzwi Warszawa”. Jeżeli wynajmiesz rzetelnego fachowca, pomoc przyjdzie szybko, a ty osobiście będziesz mógł być świadkiem włamania do swojego mieszkania. Wrażenia wyjątkowe, a i zmartwienie przepędzone.
06

sty

2022

Jak się wziąć za szukanie mieszkania czy lokalu użytkowego, jak unikać pułapek z tym związanych. Nieruchomości zachodniopomorskie to bardzo szeroki rynek – potrzebujesz przewodnika?

Swoje cztery kąty to marzenie większości rodzin, bez znaczenia czy będą mieszkać w dużej miejscowości, czy niewielkim miasteczku. Nasz kraj jest daleko w tyle, jeśli będzie chodzić o liczbę mieszkań i ich wielkość, problemem jest także poziom zarobków, które rzadko kiedy pozwalają na to, żeby bez stresu sobie odłożyć na wymarzone cztery kąty.
20

lis

2020

Swój dom to zwykle plany niejednej rodziny – by mieć własny kawałek ziemi – swój ogródek

Każdy, kto marzy o swoim domku z ogródkiem oraz warzywniakiem, nigdy nie może odpuszczać realizacji swoich marzeń. Trzeba sny wprowadzać w życie. Może nam w tym dopomóc dokładne rozpisanie wydatków oraz rozeznanie się w tym, jak duży kredyt byłby nam niezbędny.
Jeśli mamy potomstwo i chcemy, żeby ich dzieciństwo było zdrowe i sielskie oraz aby miały swój plac zabaw w ogrodzie, to trzeba pośpieszyć się nad wprowadzaniem planów w życie.

Archiwa