20

mar

2023

Inteligentny dom, lub raczej zbyteczny gadżet? Co powinniśmy wiedzieć o nowoczesnych systemach sterowania

Jeszcze kilkanaście lat temu inteligentne systemy sterowania mogliśmy zobaczyć jedynie na filmach science-fiction. Możliwość wyłączenia światła w dowolnym pomieszczeniu albo ustawienie centralnego ogrzewania w naszym mieszkaniu praktycznie z każdego miejsca na świecie zdawała się bardzo odległa. Dzięki nowoczesnej technologii już obecnie dostępne są takie rozwiązania. A jakie konkretnie?
14

cze

2022

Jakie istnieją typy kanalizacji i z czego się je wykonuje?

W powszechnym znaczeniu pod pojęciem ścieki rozumie się wodę zanieczyszczoną podczas jej stosowania oraz wodę odprowadzaną za pomocą rur kanalizacyjnych.
Ścieki bytowo-gospodarcze są w rzeczywistości ściekami wpływającymi ze sprzętów sanitarnych oraz tworzone we wszelkich miejscach znajdujących się w mieszkaniu w czasie wykorzystywania wody w celach higienicznych, przemysłowych i do spłukiwania w toaletach.
06

mar

2022

Pozytywy nowego domu

Osoby, które zamierzają zaciągnąćzobowiązanie finansowe niezwykle często stoją przed rozterką, czy zdecydować się na dom w stanie surowym czy już używane? Odpowiedź na to pytanie jest wystarczająco nieskomplikowana.

Kategorie

  • Brak kategorii

Archiwa