Technologie i konstrukcje
19

Lis

2020

Marzysz o doskonałych kąpielach w swojej łazience? Dowiedz się, co można w niej zmienić

Każda Polka, ba, każda przedstawicielka płci żeńskiej na świecie wie, że dłuższa kąpiel w swej ulubionej łazience to już nie tylko przyjemność, ale wręcz rytuał. Nic w taki sposób nie zrelaksuje, nic nie jest w stanie zrobić, iż minuty przemieniają się w kwadranse, a świat w takich chwilach jest najzwyczajniej… doskonały. Niestety nie w każdej łazience jest wanna. Co uczynić, kiedy ktoś ma prysznic? Jedynym krokiem jest… zmiana. Owszem, to połączy się z remontem, ale każda osoba, tego dokonująca, stwierdzi, że było warto.
04

Paź

2020

Jak można urządzić elegancką i komfortową łazienkę w swoim mieszkaniu?

Chyba każdy zgodzi się z założeniem, że łazienka musi być niezwykle funkcjonalnym pomieszczeniem, w którym poruszalibyśmy się bez trudności. W tym względzie szczególnie ważne jest dobranie wysokiej jakości sprzętów, dzięki którym zapewnimy sobie komfort. Na szczęście obecnie możemy liczyć na satysfakcjonujący wybór określonych produktów, które spełnią potrzeby bardzo wybrednego konsumenta.
Technologie i konstrukcje
21

Wrz

2020

Nowości w aranżacji łazienki. Nowe spojrzenie na klasyczne elementy.

Planowane zmiany i nowe aranżacje mieszkania często sprawiają, iż przychodzą nam do głowy nowe wizje. Jednak jeśli mamy sprawdzone rozwiązania, do których jesteśmy przywiązani i nie mamy ochoty ich zmieniać, nie walczmy ze swoimi nawykami tylko zaaranżujmy nowe pomieszczenia zgodnie z naszymi preferencjami. Zgodnie z maksymą „lepsze jest wrogiem dobrego”, zastanówmy się czy rewolucyjne zmiany dadzą więcej niezadowolenia czy benefitów.
15

Wrz

2020

Płytki ceramika iza to odpowiednie rozwiązanie – sprawdź na ten temat więcej

Czy sprawdzamy co warto nabyć?

Kiedy musimy coś zakupić, to z pewnością zetkniemy się z kilkoma różnymi propozycjami, w których jedne będą mocno się od siebie różniły, a inne będą do siebie nieprawdopodobnie podobne. Przez to właśnie trzeba się namyślić, czy uważnie sprawdzamy opisy konkretnych materiałów, tak by wiedzieć co sądzą o nich kolejni użytkownicy oraz czy będą z tych materiałów dostatecznie zadowoleni, żeby zalecać je kolejnym.

Archiwa