17

sty

2022

Jakie istnieją typy kanalizacji i z czego się je wykonuje?

W powszechnym rozumieniu pod pojęciem ścieków rozumie się wodę brudną podczas jej stosowania i wodę odprowadzaną przy pomocy rur kanalizacyjnych.
Ścieki bytowo-gospodarcze są w praktyce ściekami wpływającymi ze sprzętów sanitarnych oraz tworzone we wszelkich pomieszczeniach znajdujących się w mieszkaniu w czasie wykorzystywania wody w celach higienicznych, przemysłowych oraz do spłukiwania w toaletach.
03

lis

2021

Jak można urządzić elegancką i komfortową łazienkę w swoim mieszkaniu?

Chyba każdy zgodzi się z twierdzeniem, że łazienka powinna być bardzo funkcjonalnym lokalem, w którym poruszalibyśmy się bez kłopotów. Na tej płaszczyźnie bardzo istotne jest dobranie właściwych sprzętów, przy wsparciu których zapewnimy sobie komfort. Na szczęście współcześnie możemy liczyć na ogromny wybór poszczególnych produktów, które zrealizują potrzeby najbardziej wybrednego konsumenta.
05

wrz

2021

Płytki ceramika iza to odpowiednie rozwiązanie – sprawdź na ten temat więcej

Czy sprawdzamy opinie o nabywanych produktach?

Jeżeli musimy coś nabyć, to z pewnością zetkniemy się z kilkoma różnorakimi propozycjami, w których niektóre będą bardzo się od siebie różniły, a drugie będą do siebie nieprawdopodobnie zbliżone. Dlatego właśnie trzeba się zastanowić, czy uważnie sprawdzamy opisy konkretnych produktów, tak aby zaznaczyć co sądzą o nich kolejni użytkownicy i czy są z tych przedmiotów odpowiednio zadowoleni, by zalecać je innym.
Technologie i konstrukcje
19

lis

2020

Marzysz o doskonałych kąpielach w swojej łazience? Dowiedz się, co można w niej zmienić

Każda Polka, ba, każda przedstawicielka płci żeńskiej na świecie wie, że dłuższa kąpiel w swej ulubionej łazience to już nie tylko przyjemność, ale wręcz rytuał. Nic w taki sposób nie zrelaksuje, nic nie jest w stanie zrobić, iż minuty przemieniają się w kwadranse, a świat w takich chwilach jest najzwyczajniej… doskonały. Niestety nie w każdej łazience jest wanna. Co uczynić, kiedy ktoś ma prysznic? Jedynym krokiem jest… zmiana. Owszem, to połączy się z remontem, ale każda osoba, tego dokonująca, stwierdzi, że było warto.
Technologie i konstrukcje
21

wrz

2020

Nowości w aranżacji łazienki. Nowe spojrzenie na klasyczne elementy.

Planowane zmiany i nowe aranżacje mieszkania często sprawiają, iż przychodzą nam do głowy nowe wizje. Jednak jeśli mamy sprawdzone rozwiązania, do których jesteśmy przywiązani i nie mamy ochoty ich zmieniać, nie walczmy ze swoimi nawykami tylko zaaranżujmy nowe pomieszczenia zgodnie z naszymi preferencjami. Zgodnie z maksymą „lepsze jest wrogiem dobrego”, zastanówmy się czy rewolucyjne zmiany dadzą więcej niezadowolenia czy benefitów.

Archiwa