20

mar

2023

Okna z drewna

Mniej więcej dwadzieścia lat wstecz hitem były ramy okienne plastikowe i wszyscy jak jeden mąż wymieniali na nie wcześniej zamontowane. Plastikowe okna mają owszem pewne zalety, lecz mają również minusy. To okna drewniane są najlepszym wyjściem.
07

lut

2023

Budujesz własny dom? Nie zapomnij o odpowiednim ogrodzeniu

Stawianie domu to nie tylko sam budynek. To także ogrodzenie i brama, jakie są wizytówką każdego domu, niezaprzeczalnie wpływającą na całą prezencję posesji. Z tej racji należy poznać najważniejsze rodzaje ogrodzeń, by podjąć właściwą decyzję. Na rynku jest tak dużo rozwiązań, że na pewno wyszukamy coś dla siebie oraz wybierzemy nie tylko ogrodzenie, ale także przypasujemy do niego znakomite bramy.

31

sty

2023

A może swoją pierwszą komodę do lokum zrobisz ma własną rękę? Spróbuj już teraz!

Jeśli rozejrzysz się po sklepach meblowych, możesz doświadczyć wrażenia iż ceny mebli są dużo za wysokie w stosunku do jakości. Nawet mały regał z prostej płyty wiórowej może kosztować majątek. Jeśli masz odrobinę miejsca w garażu a także smykałkę do dłubania, z pewnością uda ci się samemu skleić sporo ładniejsze regały za ułamek wartości tych które są w sklepie.
08

lis

2022

Różne wersje drzwi antywłamaniowych

Drzwi są niezwykle istotne w każdym mieszkaniu. Zapewniają ochronę mienia i domowników przed obcymi ludźmi, jak również przed rozmaitymi czynnikami zewnętrznymi. Jest to istotne zwłaszcza w kontekście drzwi zewnętrznych, które mają zapewniać ochronę przed chłodem i wilgocią na zewnątrz. Istnieje sporo typów drzwi.
10

gru

2021

Które czynniki powinno się mieć na uwadze, montując drzwi?

Aranżowanie wnętrz to trudne zadanie. Zazwyczaj, właścicielom domu lub mieszkania przyświecają trzy cele – pokoje powinny być atrakcyjne, wygodne, a ich udekorowanie powinno pochłonąć możliwie jak najmniej pieniędzy. Rzecz jasna, jedną z najistotniejszych kwestii jest wybór odpowiednich drzwi. Oferta rynku jest rzeczywiście bardzo bogata, z tego powodu każda osoba na pewno wyszuka coś, co będzie odpowiadało jej wymaganiom. Co w takim przypadku przede wszystkim warto mieć na uwadze kupując drzwi wewnętrzne do własnego mieszkania?
Technologie i konstrukcje
12

paź

2018

Jeśli marzysz o swoim domu, wówczas z pewnością powinieneś się zdecydować również na zamontowanie w nim kominka

Posiadanie swojego domu to marzenie chyba każdego z nas. Jeżeli Ty również należysz do takich osób, na pewno niejeden raz zastanawiałeś się, jak powinien wyglądać Twój przyszły dom. Nawet jeżeli takie marzenia się nie spełnią, wtedy i tak warto marzyć – przecież to nic nie kosztuje, a może być przyczyną fantastycznych chwil spędzonych na przykład razem z drugą połówką. Kiedy jednak Twoje marzenia się ziszczą, niewątpliwie będzie to powód do gigantycznej radości.

Archiwa